Zájezd na Zahrádkářskou výstavu Věžky

17.3.2018

Obec Ořechov pořádá zájezd na Zahrádkářskou výstavu Věžky v úterý 1.května 2018. Závazné přihlášky přijímáme na tel.č. 608 774 784 do 10.dubna 2018.

 

Vážení přátelé, návštěvníci a obchodní partneři,

jsme pořadatelé jedné z největších tradičních zahrádkářských výstav na Moravě. Zahrádkaření je s Věžkami pevně spjato už více než 150 let, kdy se v zámecké zahradě pěstovala zelenina, ovoce, byly zde skleníky a tehdejší majitelé panství nechali vysadit rozlehlý anglický park. Zahrádkářské výstavy mají v obci tradici už 45 let. V té době zde místní zahrádkářský svaz pořádal první výstavu ovoce, zeleniny a drobného ptactva.

Každoročně si nezaměnitelnou atmosféru výstavy pod širým nebem v rozkvetlém věžeckém parku přijde vychutnat téměř 50 000 lidí. Park se nachází v srdci malebné obce Věžky u Kroměříže a třikrát ročně se promění v místo, kde se setkávají milovníci přírody, zahrádkaření, tradic, živé hudby a odpočinku.

Nejdůležitější pro nás je, aby se u nás návštěvníci cítili příjemně, společně s námi i vystavovateli si užili neformální atmosféru a rádi se k nám vraceli. Zahrádkářská výstava není jen místem, kde si můžete pořídit květiny, dřeviny a vybavení pro vaši zahradu, ale i místem, kde potkáte své přátele, odpočinete si od každodenních starostí, zaposloucháte se do tónů živé hudby a ochutnáte regionální potraviny. Nezapomínáme ani na nejmenší návštěvníky. Pod platanem javorolistým pro ně máme nachystané hry, soutěže, zábavný i lehce naučný program.

Zdroj: http://www.vystava-vezky.cz/o-nas/

 

Aktuality
(spam ochrana)

Fotogalerie

Zeptejte se nás

Rezervace hřiště

OBEC OŘECHOV

Ořechov 87

594 52 Ořechov

Telefon: 566 543 483

obec@orechov-ronov.cz

czende

Dnes je 19. dubna 2019

Svátek má Rostislav

Copyright © 2008 obec Ořechov a místní část Ronov | created by Autograph | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU